Wydawnictwo

kwiatuszek
„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła".
Wisława Szymborska

Wydawnictwo Niewielkie

Opowieści mają moc i zostają z nami na długo. W Wydawnictwie Niewielkim sięgamy po historie dla dzieci, w których ważną rolę odgrywają relacje i emocje. Wierzymy, że to dzięki nim zapamiętujemy czytelnicze przygody z dzieciństwa i z radością wracamy do nich po latach. Wydajemy książki, które pobudzają dziecięcą wyobraźnię, bo to ona sprawia, że widzimy i rozumiemy więcej. Zapraszamy do tworzenia razem z nami czytelniczych wspomnień Waszych dzieci!

Kto za tym stoi?

Pomysłodawczynią wydawnictwa jest Berenika Wilczyńska – redaktorka, tłumaczka książek dla dzieci i młodzieży, twórczyni marki HelloPolish, w ramach której wydaje materiały do nauki języka polskiego jako obcego. Mama ciekawego świata czterolatka, który jest dla niej niewyczerpanym źródłem inspiracji.

Zakupy z rabatem

Przy zakupie większej liczby książek oferujemy specjalny rabat. Jego wysokość zależy od liczby zamówionych książek. Zapraszamy przedszkola, szkoły i inne instytucje oraz klientów indywidualnych. Osoby zainteresowane zakupem większej liczby egzemplarzy prosimy o kontakt pod adresem: wydawnictwo@niewielkie.pl.

Współpraca z księgarniami

Zapraszamy do kontaktu księgarnie zainteresowane współpracą: wydawnictwo@niewielkie.pl.

Dla autorów

Masz pomysł na świetną książkę dla dzieci? Napisz do nas: wydawnictwo@niewielkie.pl. Odpowiadamy na wszystkie propozycje, niezależnie od decyzji.